BHP przy stosowaniu drabin (z licencją zamkniętą rozszerzoną) Format DVD, czas trwania 26 minut

Dariusz Smoliński

Wydawnictwo ODDK


Wydanie: 1/2012
Isbn: VD778
Stron: 0

Poczta PolskaDarmowa dostawa

Cena 197.53 zł.

Warunki i zakres użytkowania filmu:
Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu. Drabina należy do najprostszych i najczęściej stosowanych sprzętów roboczych. „Prosty” nie znaczy jednak „bezpieczny”. Nieumiejętne posługiwanie się drabiną i lekceważenie zagrożeń związanych z jej użyciem jest przyczyną częstych wypadków. Przed rozpoczęciem pracy warto poznać zasady bezpiecznej pracy z zastosowaniem drabin.
W filmie szczegółowo omówiono: konstrukcję drabiny, zasady jej działania, jak należy sprawdzić drabinę i jej ustawienie, wchodzenie po drabinie oraz pracę wykonywaną z drabiny.

Film jest materiałem dydaktycznym do wykorzystania w obowiązkowych szkoleniach bhp.


Tag: BHP w praktyce Rączkowski, Kompendium bhp, Kalendarz BHP 2019, Laboratorium chemii organicznej, Bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • BHP w praktyce Rączkowski
  • Kompendium bhp Tom 1
  • Szkolenie wstępne w wodociągach i kanalizacji
  • MERITUM Bezpieczeństwo i higiena pracy
  • BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

BHP przy stosowaniu drabin (z licencją zamkniętą rozszerzoną)

Zwrot towaru