Kodeks postępowania administracyjnego Orzecznictwo Aplikanta 2018

Jakub Rychlik, Orzecznictwo Aplikanta

Wydawnictwo C.H.Beck


Wydanie: 5/2017
Isbn: 9788325597887
Stron: 574

Poczta PolskaDarmowa dostawa

Cena 120.57 zł.

W orzecznictwie z kodeksu postępowania administracyjnego znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, NSA, WSA, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych.
Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia.
W orzecznictwie z kodeksu postępowania administracyjnego znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze.
Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu. Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 r. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń – szukaj aktualizacji na stronie www.testy-prawnicze w zakładce Aktualizacje Aplikacyjne.
Jeśli zatem jesteś aplikantem tuż przed końcowym egzaminem prawniczym zawodowym oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2018 r. Pozycja ta przyda się również Aplikantom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z poszczególnych dziedzin prawa w trakcie aplikacji.


Tag: Prawo pracy, KPK orzecznictwo 2018, KK orzecznictwo 2018, Prawo administracyjne materialne, Apelacje karne zagadnienia,
  • Prawo pracy w praktyce
  • Prawo administracyjne materialne Orzecznictwo aplikanta
  • Kodeks postępowania administracyjnego Orzecznictwo Aplikanta 2018
  • Kodeks Karny Orzecznictwo aplikanta 2018
  • Prawo administracyjne materialne Orzecznictwo Aplikanta 2018

Kodeks postępowania administracyjnego Orzecznictwo Aplikanta 2018

Zwrot towaru