Dieta ketogeniczna w walce z rakiem

Dieta ketogeniczna w walce z rakiem

Kalamian Miriam


Wydawnictwo: Vivante
Isbn: 9788365601711
Rok wydania: 2019

Dieta ketogeniczna w walce z rakiem Plan leczenia terapią ketogeniczną Keto for Cancer: Ketogenic Metabolic Therapy as a Targeted Nutritional Strategy

Dieta tak zdrowa, że pomaga walczyć z rakiem! Dieta ketogeniczna to prawdziwa rewolucja w dietetyce. Lekarze podkreślają jej zdrowotne walory i zwracają uwagę na to, że skutecznie i szybko pomaga organizmowi oczyszczać się z toksyn i walczyć z chorobami. Miriam Kalamian po wielu konsultacjach ze specjalistami opracowała kompleksowe wytyczne, dzięki którym każdy chory może samodzielnie wdrożyć tę rewolucyjną dietę w swój program leczenia. Oto zbiór wyników badań i dokładny opis terapii skutecznej w leczeniu wielu przewlekłych chorób, takich w jaki sposób cukrzyca, padaczka, Alzheimer czy rak. Dowiesz się z niej:
- dlaczego dieta ketogeniczna wspomaga leczenie raka;

- czy ta dieta jest dla ciebie odpowiednia i w jaki sposób bezpiecznie ją wprowadzić;

- jakie zdrowe tłuszcze przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu;

- w jaki sposób ułożyć osobisty plan żywieniowy i ocenić jego efekty;

- czym suplementować się podczas terapii. Poznaj zalety diety ketogenicznej, bezpiecznie przetestuj j na sobie i sprawdź, w jaki sposób dziki dobrym nawykom żywieniowym poprawia się stan twojego zdrowia. Dieta ketogeniczna – najprostsza droga do zdrowia!