Leksykon podatek dochodowy od osób fizycznych 2020 Unimex
Zapowiedź

Leksykon podatek dochodowy od osób fizycznych 2020 Unimex

248 zł 211.99 zł

Ryszard Kubacki


Wydawnictwo: Wydawnictwo Unimex
Isbn: 9788380281042
Rok wydania: 2020

Leksykon podatek dochodowy od osób fizycznych planowany termin wydania styczeń 2020 roku

Planowany termin wysyłki leksykonu to styczeń 2020 roku.
Ponad 1200 stron publikacji, w ramach których omawiane są standardowe, jak i bardzo skomplikowane problemy związane ze stosowaniem przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych , pomoże Ci znaleźć rozwiązanie, którego właśnie poszukujesz!
W Leksykonie wydawnictwa Unimex przedstawiono bieżące problemy wynikające ze stosowania niejasnych regulacji prawa podatkowego. Uwzględniono także zmiany przepisów, które nastąpiły w trakcie 2019 roku, jak i te, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2020 r.
Praktyczne wyjaśnienia, poparte bogatym i najnowszym orzecznictwem sądów administracyjnych oraz interpretacjami Ministra Finansów (opatrzonymi w razie potrzeby wnikliwymi, często krytycznymi uwagami autora) z pewnością ułatwią sprostanie najbardziej zawiłym kwestiom dotyczącym opodatkowania podatkiem dochodowym. W Leksykonie szczegółowo zostaną omówione nowe dosyć skomplikowane regulacje dotyczące przychodów nieujawnionych oraz inne nowości.
Leksykon przeznaczony jest zarówno dla doradców podatkowych, pracowników organów podatkowych (skarbowych), osób zajmujących się „obsługą” podatkowo-księgową, jak i samych podatników.
Stan prawny aktualny na 2020 rok