Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2016

Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2016

Kubacki Ryszard


Wydawnictwo: Wydawnictwo Unimex
Isbn: 9788380280298
Rok wydania: 2016

Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2016

Leksykon omawia standardowe, jak i bardzo skomplikowane problemy związane ze stosowaniem przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych PIT, pomoże Ci znaleźć rozwiązanie, którego właśnie poszukujesz!
W Leksykonie przedstawiono bieżące problemy wynikające ze stosowania niejasnych regulacji prawa podatkowego. Uwzględniono zmiany przepisów, które nastąpiły w trakcie 2015 roku, jak i te, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku.
Praktyczne wyjaśnienia, poparte bogatym i najnowszym orzecznictwem sądów administracyjnych oraz interpretacjami Ministra Finansów (opatrzonymi w razie potrzeby wnikliwymi, często krytycznymi uwagami autora) z pewnością ułatwią sprostanie najbardziej zawiłym kwestiom dotyczącym opodatkowania podatkiem dochodowym.
W Leksykonie szczegółowo zostaną omówione nowe dosyć skomplikowane regulacje dotyczące przychodów nieujawnionych oraz inne nowości.
Leksykon przeznaczony jest dla doradców podatkowych, pracowników organów podatkowych (skarbowych), osób zajmujących się obsługą podatkowo-księgową, jak i samych podatników.