Sztuka przemówień i wystąpień w administracji publicznej
Bestseller

Sztuka przemówień i wystąpień w administracji publicznej

128 zł 116.59 zł

Monika Maj Osytek


Wydawnictwo: Wydawnictwo Presscom
Isbn: 9788366248090
Rok wydania: 2019

Przygotowanie i wygłaszanie przemówień

Książkę na temat przemówień i wystąpień przygotowano z myślą o każdym, kto, chcąc nie chcąc, musi odnaleźć się w roli mówcy – bez względu na to, czy przemawia przed kilkuosobowym zespołem pracowników, czy kilkutysięczną publicznością. W książce autorka pokazuje, w jaki sposób możesz zaprezentować własne myśli tak, aby zostały one zauważone i docenione przez Twoich odbiorców. Dzieli się autorskimi technikami, dzięki którym będziesz wypadać naturalnie i profesjonalnie, a każde przemówienie stanie się dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. Czytając poradnik, dowiesz się m.in., jak:
- wykorzystać własną mowę ciała, by zdobyć zaufanie słuchaczy
- zapanować nad głosem, tremą i stresem
- dopasować formę prezentacji do grupy słuchaczy
- interpretować zachowanie słuchaczy i realnie oceniać okoliczności mogące tworzyć potencjalne sytuacje kryzysowe.

Niemal na każdej stronie znajdziesz elementy ważne i wymagające zapamiętania, które umożliwią Ci sprawdzenie umiejętności! W tekście wyróżnione zostały praktyczne ćwiczenia, opinie ekspertów, przykłady, doświadczenia i refleksje autorki.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórym osobom wystąpienia publiczne przychodzą z łatwością, podczas gdy inni – dysponujący podobną wiedzą i doświadczeniem – mają z nimi problemy?